WordPress – це одна з найпопулярніших систем управління контентом (CMS), що використовуються для створення веб-сайтів. З 2003 року WordPress розвивається і вдосконалюється, залучаючи мільйони користувачів завдяки своїй простоті використання, гнучкості, безпеці та великій спільноті користувачів та розробників. У цій статті ми розглянемо основні переваги WordPress, які роблять його прекрасним вибором для створення сайту. Незалежно від того, чи є ви веб-майстром-початківцем або досвідченим розробником, ви знайдете в цій статті корисні поради та інформацію про те, чому WordPress може бути ідеальним рішенням для вашого веб-сайту.

 

WordPress

Простота використання

 1. Огляд інтерфейсу WordPress

Інтерфейс WordPress інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Він розділений на дві частини: панель керування та візуальний редактор.

Панель керування (Dashboard) надає оглядову інформацію про сайт, включаючи статистику відвідуваності, останні коментарі, список плагінів та тем, а також інші основні функції, необхідні для керування сайтом.

Візуальний редактор (Visual Editor) використовується для створення та редагування контенту на сайті. Він забезпечує широкі можливості з форматування тексту, додавання зображень, відео та аудіо, а також вставки посилань та таблиць.

Обидві частини інтерфейсу WordPress легко налаштовуються й адаптуються під конкретні потреби користувача. Крім того, WordPress має широку базу документації та навчальних матеріалів, які допоможуть новачкам швидко освоїти основи роботи з системою управління контентом.

2. Переваги для користувачів без технічних знань

WordPress – це ідеальне рішення для користувачів, які не мають технічних знань або досвіду у створенні веб-сайтів. Його простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає змогу створювати та редагувати контент на сайті без необхідності знати мови програмування або мати професійні навички у веб-розробці.

Завдяки широкому вибору тем та плагінів, користувачі можуть налаштувати зовнішній вигляд та функціональність свого сайту, не вдаючись до послуг веб-дизайнерів або розробників. Крім того, за допомогою візуального редактора можна швидко та легко створювати нові сторінки, статті, галереї та інші типи контенту, а також керувати вже опублікованим контентом.

WordPress також надає широкі можливості для SEO оптимізації сайту, що робить його більш привабливим для користувачів, які хочуть збільшити відвідуваність свого сайту через пошукові системи.

Загалом, WordPress є чудовим вибором для користувачів без технічних знань, які хочуть створити свій власний веб-сайт без зайвих витрат часу та ресурсів.

3. Приклади деяких сайтів, створених перекладачами за допомогою WordPress:

 1. https://www.getblend.com/online-translation/

Getblend – це онлайн-платформа для замовлення послуг перекладу, яка надає швидке та якісне обслуговування різними мовами.

 1. https://www.daytranslations.com/

Day Translations – це компанія, що надає послуги перекладу на більш ніж 100 мов світу. Сайт створений на платформі WordPress і надає інформацію про компанію, її послуги та ресурси для клієнтів.

 1. https://www.globallanguageservices.co.uk/

Global Language Services – це британська компанія, що надає послуги перекладу та локалізації на більш ніж 150 мов. Їхній сайт на WordPress містить інформацію про компанію, послуги та ресурси для клієнтів.

 1. https://www.pangea.global/

Pangea Localization Services – це компанія, що надає послуги локалізації та перекладу більш ніж 70 мовами. Їхній сайт на WordPress містить інформацію про компанію, послуги, проєкти та новини.

 1. https://blog.gts-translation.com/

GTS Translation Services – це компанія, що надає послуги перекладу більш ніж 100 мовами світу. Їхній блог на WordPress містить статті про переклад та локалізацію, а також поради та рекомендації для перекладачів і клієнтів.

 1.  https://translatorsauction.com/blog/uk/

TranslatorsAuction – це онлайн-платформа, на якій кваліфіковані перекладачі з усього світу допоможуть перекласти ваш сайт на будь-яку мову. Усі перекладачі на цій платформі проходять перевірку кваліфікації та мають великий досвід у перекладі текстів різної складності. Крім того, блог цієї платформи створений на WordPress і містить корисні статті про переклад та локалізацію, а також поради та рекомендації для перекладачів та клієнтів.

Які типи сайтів можна зробити на WordPress?

Нижче наведено деякі з найпоширеніших типів сайтів, які можна створити на WordPress:

 1. Блоги

Блоги – це один із найпоширеніших типів сайтів на WordPress. WordPress має вбудовану систему блогів, яка дає змогу легко створювати нові записи, додавати теги та категорії, а також керувати коментарями.

 1. Корпоративні сайти

WordPress може бути використаний для створення корпоративних сайтів, які представляють компанію в Інтернеті. Корпоративні сайти можуть містити інформацію про компанію, її продукти та послуги, контактну інформацію та іншу корисну інформацію для відвідувачів.

 1. Інтернет-магазини

WordPress дозволяє створювати інтернет-магазини за допомогою спеціальних плагінів, таких як WooCommerce. Ці плагіни додають функціональність, необхідну для створення каталогу продуктів, обробки замовлень та керування доставкою.

 1. Портфоліо

WordPress також може використовуватися для створення портфоліо, яке дає змогу перекладачам, художникам, фотографам, дизайнерам та іншим креативним професіоналам демонструвати свої роботи в Інтернеті.

 1. Форуми

WordPress може використовуватися для створення форумів, де користувачі можуть обмінюватися думками, ставити запитання та ділитися своїм досвідом.

 1. Соціальні мережі

WordPress можна використовувати для створення малих соціальних мереж, які дають змогу користувачам спілкуватися, ділитися новинами та обмінюватися інформацією.

 1. Навчальні сайти

WordPress може бути використаний для створення навчальних сайтів, на яких можна публікувати навчальний матеріал, завдання і тести.

 1. Сайти новин

WordPress може бути використаний для створення новинних сайтів, на яких можна публікувати новини, статті та інші матеріали.

Це лише деякі з багатьох типів сайтів, які можна створити на WordPress. Завдяки гнучкості та масштабованості цієї платформи, можливості створення сайтів на WordPress майже необмежені.

Висновок

На закінчення можна сказати, що WordPress – це надійна й універсальна платформа для створення та управління веб-сайтом. Завдяки своїй гнучкості та простоті використання, вона може бути використана для різних типів сайтів – від простих блогів до складних інтернет-магазинів.

Створення сайту на WordPress дасть вам змогу підняти свій професійний імідж і залучити нових клієнтів. Водночас ви можете використовувати цю платформу для створення блогу та розміщення своїх перекладацьких статей і матеріалів.

Бажаємо всім перекладачам отримувати більше замовлень на переклади та постійно розвиватися у своїй професійній діяльності. Використовуйте всі можливості, які надає WordPress, і не зупиняйтеся на досягнутому! Будьте творчими та винахідливими, щоб досягти більшого успіху у вашій роботі.

А ще можна почитати це:

Медичний перекладач

Медичний перекладач - незамінна фігура в забезпеченні якісної та ефективної...

Замовлення на переклад

Замовлення на переклад є важливим джерелом доходу для багатьох перекладачів....

Чому WordPress

WordPress - це одна з найпопулярніших систем управління контентом (CMS),...

Технічний переклад

Технічний переклад є одним з найважливіших напрямків у професійній діяльності...

Резюме перекладача

Резюме перекладача є важливим інструментом залучення нових замовників та встановлення...

Терміновий переклад документів на

Терміновий переклад документів одного разу може знадобитися будь-якій людині. Ця...

Переклад офіційних документів

Переклад офіційних документів може знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Часто...

Переклад документів

Переклад документів є однією з найбільш популярних послуг у бюро...

Переклад інструкцій

Переклад інструкцій вимагає від перекладача особливих навичок та кваліфікації. Цей...

Переклад документів терміново

Ситуації, коли потрібне переведення документів терміново, трапляються регулярно. На пошту...

Переклад технічних текстів

Переклад технічних текстів — затребувана послуга. Але є проблема! Знайти...

Бюро перекладів поряд зі мною

Бюро перекладів поряд є далеко не у кожному місті. Навіть...

Переклад технічної документації

Переклад технічної документації є одним із найскладніших видів перекладацької роботи....

Бюро перекладів Полтава

Бюро перекладів у Полтаві – один із обов'язкових пунктів відвідування...

Переклад сайту на українську 210 слів БЕЗКОШТОВНО

Переклад сайту на українську мову з російської це державна вимога,...