Терміновий переклад документів одного разу може знадобитися будь-якій людині. Ця необхідність виникає в різних ситуаціях: при оформленні візи, купівлі нерухомості за кордоном, укладанні контракту з закордонними партнерами, при подачі документів на навчання в закордонному ВНЗ і т.д. Але що робити, якщо переклад потрібен зараз, а часу шукати відповідне бюро вже немає? У такому разі найкращим виходом стане пошук перекладача онлайн, якого ви легко зможете знайти за допомогою нашого сайту.

Коли потрібен терміновий переклад

Терміновий переклад документів є дуже затребуваною послугою, яка без перебільшення може врятувати життя у скрутну хвилину. Нерідко буває так, що людина має всього кілька годин, щоб підготувати документи іноземною мовою, і будь-яка затримка коштуватиме дуже дорого. У такій ситуації не можна ризикувати і потрібно вміти швидко знайти надійного перекладача.

Існують десятки причин, через які людині можуть знадобитися термінові переклади документів. Серед них найбільш поширені:

 • оформлення візи та інших посольських документів;
 • виїзд на навчання чи лікування за кордон;
 • переїзд чи придбання іноземної нерухомості;
 • отримання іноземної фінансової допомоги чи грантів;
 • ділові переговори із зарубіжними партнерами;
 • працевлаштування в іноземних компаніях;
 • переклад технічних документів;
 • участь у міжнародних конференціях, семінарах, виставках та інших заходах.

У будь-якій із цих ситуацій переклад має бути виконаний не лише швидко, а й якісно.При перекладі документів не допускаються навіть найменші неточності, оскільки це може викликати зайві проблеми. Наприклад, при перекладі документів для отримання візи в посольстві США в Києві, одна літера може призвести до відмови в отриманні документів або затримці в їх оформленні. Аналогічно і при переведенні договорів або контрактів, де неправильний переклад одного слова може призвести до нерозуміння умов угоди та мати серйозні фінансові наслідки.

Тому, коли потрібно терміновий нотаріальний переклад документів, необхідно звертатися до професійних перекладачів, які мають достатній досвід роботи з подібними документами та мовою, якою відбувається переклад. Тільки так досягається якісний та точний переклад, який не тільки буде виконаний у строк, а й відповідатиме найвищим вимогам.

Особливості термінового перекладу

Терміновий переклад документів – це особливий вид перекладу, який вимагає від перекладача особливої ​​підготовки. Фахівець, який виконує переклад, повинен бути готовий до виконання роботи в найкоротші терміни та гарантувати збереження всіх деталей та контексту тексту, що перекладається. Важливою особливістю термінового перекладу є необхідність забезпечення конфіденційності інформації, що перекладається. Перекладач повинен гарантувати безпеку та захист усіх персональних даних та конфіденційних відомостей, що містяться в документах, що перекладаються.

За статистикою найбільш популярним видом роботи є термінове переведення договорів та контрактів. Однак є й інші типи документації, з якими повинен вміти працювати будь-який перекладач. Їх можна побачити нижче:

Терміновий переклад документів

 

Для виконання термінового перекладу необхідно мати досвід роботи з різними видами документів та знання спеціалізованої термінології. Це можуть бути юридичні, медичні, технічні та наукові терміни, які потребують високої точності та скрупульозності перекладу. Крім того, професійний перекладач повинен мати навички роботи з різними мовами та культурами, щоб забезпечити точність перекладу та відповідність перекладеного тексту культурним та лінгвістичним нормам або стандартам.

Щоб гарантувати якісний результат у короткий термін, процес термінового перекладу розбивається на кілька етапів:

 1. Отримання завдання від клієнта та попередня консультація.
 2. Оцінка обсягу роботи та строків виконання перекладу.
 3. Безпосередній переклад документа.
 4. Первинна вичитка та редагування.
 5. Форматування документа відповідно до іноземних стандартів.
 6. Узгодження перекладу із клієнтом.
 7. Фінальне редагування з урахуванням побажань клієнта.
 8. Проставлення печаток, апостилю та обов’язкових реквізитів.

Чому перекладачі відмовляються від термінового перекладу

Перекладачі іноді відмовляються від виконання термінових перекладів, що пояснюється різними причинами. Якщо перекладач є затребуваним та відомим, то відмова зумовлюється нестачею часу на якісне виконання роботи. Така ситуація нерідко виникає при зверненні до центральних бюро перекладів, які зазвичай перевантажені замовленнями. І якщо людині необхідний переказ за кілька годин, то у виконанні послуг йому можуть відмовити. Нерідко текст, що перекладається, має надто складну термінологію або вузьку спеціалізацію, з якою перекладач не знайомий. Також перекладач може відмовитися, якщо немає можливості перевірити інформацію, що міститься в документі, наприклад, якщо документ є конфіденційним. Ще однією причиною відмови може стати недостатня плата за роботу. Нарешті, перекладач може відмовитися від термінового перекладу через фізичну чи емоційну втому, адже щоб виконати роботу швидко та якісно, ​​виконавець повинен працювати в режимі підвищеної концентрації.

Чому переклад документів вигідно замовляти на TranslatorsAuction

Платформа TranslatorsAuction позбавлена ​​всіх цих недоліків і дозволяє знайти висококваліфікованого перекладача за лічені хвилини. У своєму роді вона є унікальним майданчиком, на якому зібрано тисячі перекладачів із різних країн. Завдяки цьому замовники можуть знайти перекладача для виконання будь-якої роботи, навіть якщо вона матиме вузькоспеціалізований характер.

На нашому майданчику ви можете замовити не лише терміновий переклад документів, а й багато інших послуг:

Однією з ключових особливостей TranslatorsAuction є можливість замовити безкоштовний переклад до 210 слів. Це чудовий спосіб перевірити якість роботи та вибрати перекладача, який найкраще підходить для виконання завдання. Цей переклад пройде перехресну перевірку іншими перекладачами, завдяки чому вибір найкращого відбудеться на основі об’єктивної професійної оцінки. І навіть якщо ви зовсім не знаєте мови, на яку буде перекладатися документ, наша система допоможе вибрати найкращого кандидата для виконання роботи.

Додатковою перевагою TranslatorsAuction є безкоштовна Email розсилка повідомлень про нові замовлення по всій базі перекладачів. Це гарантує, що ваше замовлення буде побачене безліччю кваліфікованих перекладачів та підвищить шанси на підбір виконавця, який максимально відповідає вимогам. Крім того, завдяки такому розсиланню ви завжди будете в курсі нових замовлень і не втратите можливості попрацювати над новим цікавим проектом.

Оцінити якість роботи платформи TranslatorsAuction можна безкоштовно і зараз. Наші перекладачі працюють цілодобово, а їхні послуги доступні для замовлення із будь-якої точки планети. Детальну інструкцію про те, як працювати із сайтом та шукати перекладача, ви знайдете тут.

А ще можна почитати це:

Медичний перекладач

Медичний перекладач - незамінна фігура в забезпеченні якісної та ефективної...

Замовлення на переклад

Замовлення на переклад є важливим джерелом доходу для багатьох перекладачів....

Чому WordPress

WordPress - це одна з найпопулярніших систем управління контентом (CMS),...

Технічний переклад

Технічний переклад є одним з найважливіших напрямків у професійній діяльності...

Резюме перекладача

Резюме перекладача є важливим інструментом залучення нових замовників та встановлення...

Терміновий переклад документів на

Терміновий переклад документів одного разу може знадобитися будь-якій людині. Ця...

Переклад офіційних документів

Переклад офіційних документів може знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Часто...

Переклад документів

Переклад документів є однією з найбільш популярних послуг у бюро...

Переклад інструкцій

Переклад інструкцій вимагає від перекладача особливих навичок та кваліфікації. Цей...

Переклад документів терміново

Ситуації, коли потрібне переведення документів терміново, трапляються регулярно. На пошту...

Переклад технічних текстів

Переклад технічних текстів — затребувана послуга. Але є проблема! Знайти...

Бюро перекладів поряд зі мною

Бюро перекладів поряд є далеко не у кожному місті. Навіть...

Переклад технічної документації

Переклад технічної документації є одним із найскладніших видів перекладацької роботи....

Бюро перекладів Полтава

Бюро перекладів у Полтаві – один із обов'язкових пунктів відвідування...

Переклад сайту на українську 210 слів БЕЗКОШТОВНО

Переклад сайту на українську мову з російської це державна вимога,...